Denmark - Superliga
July 12
FT
FC Midtjylland
Esbjerg FB
July 14
FT
SonderjyskE
Randers FC
FT
AC Horsens
FC Nordsjaelland
FT
Lyngby
AaB
FT
OB
FC Koebenhavn
FT
Broendby IF
Silkeborg
July 15
FT
Hobro
AGF
June 22
FT
Avarta
Kjellerup
FT
Frem
Tarup-Paarup
FT
Hilleroed
Skovshoved
FT
Marienlyst
Dalum
FT
Slagelse
FC Sydvest 05
FT
Vejgaard
Odder IGF
Denmark - 1st Division
July 28
16:00
BK Fremad Amager
? - ?
Vejle Boldklub
16:00
Fredericia
? - ?
Vendsyssel FF
16:00
Kolding IF
? - ?
Hvidovre IF
16:00
Nykoebing FC
? - ?
HB Koege
16:00
Skive
? - ?
Naestved
16:00
Viborg FF
? - ?
FC Roskilde
August 3
13:00
HIK Hellerup
? - ?
BK Avarta
15:00
Frem
? - ?
FA 2000
16:00
B 93 Copenhagen
? - ?
Hillerod Fodbold
16:00
Skovshoved IF
? - ?
FC Helsingoer
August 4
14:00
Holbaek B&I
? - ?
Bronshoj BK
14:00
Slagelse BI
? - ?
Vanlose
August 3
14:00
Vejgaard Bk
? - ?
Middelfart
15:00
Dalum IF
? - ?
Brabrand
15:00
FC Sydvest 05
? - ?
AB
15:00
Naesby BK
? - ?
Aarhus Fremad
August 4
14:00
Thisted
? - ?
Vejlby Skovbakken Aarhus
15:00
Ringkobing IF
? - ?
Jammerbugt FC
Denmark - DBU Pokalen
August 6
18:30
Marstal/Rise
? - ?
Kolding B
19:00
Aarhus Fremad
? - ?
Brabrand
19:00
B.Chang
? - ?
FC Soenderborg
19:00
BK Union
? - ?
B 93
19:00
Eskilstrup
? - ?
KFUM Roskilde
19:00
FC Sunshine
? - ?
Frem
19:00
Haarby/Flemloese
? - ?
Otterup
19:00
Herlev
? - ?
Karlslunde IF
19:00
Herstedoester IC
? - ?
Taastrup FC
19:00
Marienlyst
? - ?
Hedensted
19:00
Noerresundby
? - ?
IF Lyseng
19:00
Vildbjerg SF
? - ?
Vejgaard
19:30
Jaegersborg
? - ?
HIK
19:30
Jammerbugt FC
? - ?
Viborg
19:30
Naestved 77
? - ?
Ledoeje-Smoerum Fodbold
19:30
Oure FA
? - ?
Middelfart
19:45
FC Helsingoer
? - ?
AB
August 7
19:00
Avedoere
? - ?
Slagelse
19:00
Dalum
? - ?
Kolding IF
19:00
Dronninglund IF
? - ?
FC Djursland
19:00
FC Rudersdal
? - ?
Hilleroed
19:00
Frederiksberg
? - ?
KFUM
19:00
Fuglebakken KFUM Aarhus
? - ?
Vatanspor
19:00
Hatting/Torsted
? - ?
Fredericia
19:00
Holbaek
? - ?
Nykoebing FC
19:00
Holstebro
? - ?
Odder IGF
19:00
OKS
? - ?
FC Sydvest 05
19:00
Ringkoebing
? - ?
VSK Aarhus
19:00
Roenne fB
? - ?
B 1908
19:00
Skjold
? - ?
Fremad Amager
August 8
19:00
Allesoe GF
? - ?
Vejle Boldklub
19:00
Avarta
? - ?
Skovshoved
19:00
Krarup/Espe SG & I
? - ?
Varde
19:00
Lystrup IF
? - ?
Skive
19:00
Nordfalster
? - ?
FC Roskilde
19:00
SGI/SSK
? - ?
Tarup-Paarup
19:00
Skagen
? - ?
Thisted
19:30
Vordingborg
? - ?
Naestved
20:00
Viktoria
? - ?
Hundested IK
August 2
19:30
Herlev
? - ?
Ledoje Smorum Fodbold
August 3
13:30
BK Fremad Valby
? - ?
KFUM Roskilde
14:30
IF Skjold Birkeroed
? - ?
Ballerup Skovlunde
15:00
Koge Nord FC
? - ?
Tarnby FF
August 3
14:00
BK Union
? - ?
KFUM Roskilde
14:00
Frederikssund
? - ?
B 1908 Amager
14:00
Greve Fodbold
? - ?
GVI
14:00
Karlslunde If
? - ?
Avedoere IF
16:00
AB Taarnby
? - ?
Ishoej If
August 2
20:00
Hedensted IF
? - ?
BK Marienlyst
20:00
Tarup-Paarup IF
? - ?
Kolding BK
August 3
14:00
Otterup B & IK
? - ?
Odder IGF
14:00
SFB Oure FA
? - ?
Varde IF
16:00
OKS
? - ?
Herning Fremad
August 2
19:30
Lyseng IF
? - ?
Kjellerup IF
August 3
14:30
Aarhus Fremad 2
? - ?
Norresundby BK
14:30
Skjold IF Saeby
? - ?
Viby IF
August 4
14:00
Holstebro BK
? - ?
Silkeborg KFUM