Italy - Serie A
January 19
16:00
Roma
? - ?
Torino
19:00
Udinese
? - ?
Parma
21:30
Inter
? - ?
Sassuolo
January 20
13:30
Frosinone
? - ?
Atalanta
16:00
Fiorentina
? - ?
Sampdoria
16:00
SPAL
? - ?
Bologna
19:00
Cagliari
? - ?
Empoli
21:30
Napoli
? - ?
Lazio
January 21
16:00
Genoa
? - ?
Milan
21:30
Juventus
? - ?
Chievo
Italy - Serie B
January 18
22:00
Palermo
? - ?
Salernitana
January 19
16:00
Carpi
? - ?
Foggia
16:00
Crotone
? - ?
Cittadella
16:00
Lecce
? - ?
Benevento
19:00
Perugia
? - ?
Brescia
January 20
16:00
Padova
? - ?
Verona
16:00
Cosenza
? - ?
Ascoli
22:00
Pescara
? - ?
Cremonese
January 21
22:00
Spezia
? - ?
Venezia
January 19
15:30
ASDC Gozzano
? - ?
AC Cuneo 1905
21:45
Pisa
? - ?
Robur Siena
January 20
15:30
Arzachena Costa Smeralda Calcio
? - ?
Virtus Entella
15:30
As Pro Piacenza 1919
? - ?
Alessandria
15:30
Aurora Pro Patria 1919
? - ?
Olbia
15:30
Pro Vercelli
? - ?
S.S. Arezzo
15:30
Juventus U23
? - ?
Carrarese
15:30
US Citta DI Pontedera
? - ?
Piacenza
19:30
Lucchese
? - ?
Pistoiese
January 21
21:45
Albissola
? - ?
Novara
January 19
15:30
Sudtirol
? - ?
Ravenna FC 1913
16:30
Ternana
? - ?
Alma Juventus Fano
17:30
Gubbio
? - ?
Ssd Vis Pesaro 1898
17:30
Fermana FC
? - ?
FeralpiSalo
17:30
Imolese Calcio
? - ?
AS Giana Erminio
17:30
Pordenone Calcio
? - ?
AlbinoLeffe
17:30
Monza
? - ?
Virtus Verona
17:30
Triestina
? - ?
Rimini
19:30
Vicenza
? - ?
Renate
19:30
SS Sambenedettese Calcio
? - ?
Teramo
January 16
FT
Viterbese
Reggina
January 20
15:30
Viterbese
? - ?
SS Juve Stabia
15:30
Monopoli
? - ?
Potenza
15:30
Siracusa Calcio
? - ?
Catania
15:30
Trapani
? - ?
Vibonese
17:30
AS Bisceglie
? - ?
Reggina
17:30
Matera
? - ?
Sicula Leonzio
17:30
Catanzaro
? - ?
Rende
17:30
Virtus Francavilla Calcio
? - ?
Cavese
19:30
Casertana FC
? - ?
Rieti
January 20
15:30
Arconatese
? - ?
Folgore Caratese
15:30
Borgaro Torinese
? - ?
Pro Dronero
15:30
Bra
? - ?
Borgosesia
15:30
Bustese Milano City
? - ?
US Fezzanese
15:30
Lecco
? - ?
AS Casale
15:30
SCD Ligorna
? - ?
Inveruno
15:30
Sestri Levante
? - ?
Lavagnese
15:30
Stresa
? - ?
ASD Calcio Chieri 1955
15:30
Unione Sanremo
? - ?
Savona
January 20
15:30
Caravaggio
? - ?
Darfo Boario
15:30
Como
? - ?
Olginatese
15:30
Legnago Salus
? - ?
Ambrosiana
15:30
Mantova
? - ?
Scanzorosciate
15:30
Pontisola
? - ?
Virtus Bergamo Alzanoseriate
15:30
Pro Sesto
? - ?
Caronnese
15:30
Rezzato
? - ?
Sondrio Calcio
15:30
Seregno
? - ?
Villafranca
15:30
Villa D'Alme
? - ?
Ciserano
January 20
15:30
ArzignanoChiampo
? - ?
Levico Terme
15:30
Belluno
? - ?
Delta Calcio Rovigo
15:30
Campodarsego
? - ?
Este
15:30
Cartigliano
? - ?
Virtus Bolzano
15:30
Clodiense
? - ?
Sandona
15:30
Montebelluna
? - ?
Union Feltre
15:30
St. Georgen
? - ?
Adriese
15:30
Tamai
? - ?
Chions
15:30
Trento
? - ?
Cjarlins Muzane
January 20
15:30
Axys Zola
? - ?
Sasso Marconi
15:30
Cavenago Fanfulla
? - ?
Pavia
15:30
Ciliverghe Mazzano
? - ?
Calvina
15:30
Crema
? - ?
Fiorenzuola
15:30
Lentigione
? - ?
Pergolettese
15:30
Mezzolara
? - ?
Adrense
15:30
OltrepoVoghera
? - ?
Modena
15:30
Reggio Audace
? - ?
Classe
15:30
Vigor Carpaneto
? - ?
San Marino
January 16
FT
Aglianese
0 - 0
Trestina
FT
Bastia Calcio
1 - 0
Sangimignano
FT
Ghivizzano Borgoamozzano
2 - 0
Seravezza
FT
Massese
Cannara
FT
Pianese
0 - 0
Ponsacco
FT
Real Forte Querceta
Prato
FT
Sangiovannese
San Donato
FT
Scandicci
Tuttocuoio
FT
US Gavorrano
Sinalunghese
FT
Viareggio
2 - 0
Aquila Montevarchi
January 20
15:30
Cannara
? - ?
US Gavorrano
15:30
Ponsacco
? - ?
Scandicci
15:30
Prato
? - ?
Bastia Calcio
15:30
San Donato
? - ?
Real Forte Querceta
15:30
Sangimignano
? - ?
Massese
15:30
Sangiovannese
? - ?
Aglianese
15:30
Seravezza
? - ?
Aquila Montevarchi
15:30
Sinalunghese
? - ?
Viareggio
15:30
Trestina
? - ?
Pianese
15:30
Tuttocuoio
? - ?
Ghivizzano Borgoamozzano
January 16
FT
Campobasso
2 - 0
Santarcangelo
FT
Castelfidardo
Avezzano
FT
Isernia
0 - 0
Recanatese
FT
Montegiorgio
1 - 0
Francavilla Calcio 1927
FT
Real Giulianova
0 - 1
Sanmaurese
FT
San Nicolo
1 - 0
Olympia Agnonese
FT
Savignanese
Jesina
FT
Vastese
Sangiustese
FT
ASD Pineto
Forli
FT
R.C. Cesena
Matelica
January 20
15:30
Avezzano
? - ?
Real Giulianova
15:30
Forli
? - ?
Campobasso
15:30
Francavilla Calcio 1927
? - ?
Vastese
15:30
Jesina
? - ?
San Nicolo
15:30
Matelica
? - ?
Montegiorgio
15:30
Olympia Agnonese
? - ?
Castelfidardo
15:30
Recanatese
? - ?
Savignanese
15:30
Sangiustese
? - ?
ASD Pineto
15:30
Sanmaurese
? - ?
R.C. Cesena
15:30
Santarcangelo
? - ?
Isernia
January 16
FT
ASD Lanusei
Ladispoli
FT
Aprilia
ASD Trastevere
FT
Atletico SFF
SSD Albalonga
FT
Cassino
0 - 1
Citta di Anagni
FT
Castiadas
Budoni
FT
Flaminia
0 - 0
Latina
FT
Monterosi
Lupa Roma
FT
Vis Artena
1 - 0
Ostia Mare
FT
Avellino
3 - 1
Anziolavinio
FT
Latte Dolce
Torres
January 20
15:30
ASD Trastevere
? - ?
Vis Artena
15:30
Anziolavinio
? - ?
Atletico SFF
15:30
Budoni
? - ?
Aprilia
15:30
Citta di Anagni
? - ?
Avellino
15:30
Ladispoli
? - ?
Flaminia
15:30
Latina
? - ?
Latte Dolce
15:30
Lupa Roma
? - ?
Castiadas
15:30
Ostia Mare
? - ?
Cassino
15:30
SSD Albalonga
? - ?
ASD Lanusei
15:30
Torres
? - ?
Monterosi
January 16
FT
Team Altamura
2 - 1
ACD Nardo
January 20
15:30
Audace Cerignola
? - ?
Bitonto
15:30
Citta di Fasano
? - ?
AZ Picerno ASD
15:30
Fidelis Andria
? - ?
Francavilla
15:30
Gragnano
? - ?
Taranto
15:30
Gravina
? - ?
Gelbison Cilento
15:30
Nola
? - ?
Sorrento
15:30
Sarnese 1926
? - ?
ACD Nardo
15:30
Savoia
? - ?
Pomigliano
15:30
Team Altamura
? - ?
Ercolanese
January 20
15:30
AP Turris
? - ?
Sancataldese
15:30
Acireale
? - ?
Rotonda
15:30
Castrovillari
? - ?
Troina
15:30
Citta di Messina
? - ?
Nocerina
15:30
Cittanovese
? - ?
Bari
15:30
Gela
? - ?
Portici
15:30
Igea Virtus
? - ?
US Palmese
15:30
Locri
? - ?
Roccella
15:30
Marsala
? - ?
Messina
Italy - Super Cup
January 16
FT
Juventus
Milan
Italy - Coppa Italia
January 12
FT
Lazio
Novara
AET
Sampdoria
Milan *
FT
Bologna
Juventus
January 13
FT
Torino
Fiorentina
FT
Inter
Benevento
FT
Napoli
Sassuolo
January 14
FT
Cagliari
Atalanta
FT
Roma
Virtus Entella
October 30, 2018
FT
Juve Stabia
Potenza
FT
Trapani
Siracusa
FT
Monopoli
2 - 1
Virtus Francavilla
October 31, 2018
FT
Pisa
3 - 0
Arzachena
AET
Piacenza
AlbinoLeffe *
FT
Imolese Calcio
Lucchese
FT
Pordenone
0 - 1
Vicenza
AET
Renate
ASDC Gozzano *
AET
FeralpiSalo *
Sudtirol
FT
Teramo
Sambenedettese
May 26, 2018
FT
Lecce
Padova
August 21, 2018
FT
Juventus U23
Cuneo
August 26, 2018
FT
Albissola
Juventus U23
August 26, 2018
FT
ASDC Gozzano
1 - 1
Pro Patria
September 2, 2018
FT
Virtus Verona
Pro Piacenza
August 12, 2018
FT
Lucchese
S.S. Arezzo
September 2, 2018
FT
Imolese Calcio
Ravenna
August 26, 2018
FT
Alma Juventus Fano
Gubbio
August 12, 2018
FT
Arzachena
Olbia
September 2, 2018
FT
Fermana
0 - 2
Rieti
September 2, 2018
FT
Catanzaro
Cavese
September 5, 2018
FT
Potenza
Bisceglie
September 1, 2018
FT
Siracusa
Reggina