Russia - Premier League
July 12
FT
FC Arsenal Tula
FC Dinamo Moscow
July 13
FT
Ural
FC Ufa
FT
FC Spartak Moscow
PFC Sochi
FT
FK Rostov
FC Orenburg
July 14
FT
Krylya Sovetov Samara
CSKA Moscow
FT
Zenit St. Petersburg
FC Tambov
FT
Republican FC Akhmat Grozny
FC Krasnodar
July 15
FT
FC Lokomotiv Moscow
FC Rubin Kazan
Russia - 1st Division
July 13
FT
FC Spartak-2 Moscow
FC Ska-Khabarovsk
FT
Tom Tomsk
FC Armavir
FT
FC Fakel Voronezh
0 - 0
Chayka Peschanokopskoye
FT
FC Khimki
FC Avangard Kursk
FT
FC Shinnik Yaroslavl
Mordovya
FT
Torpedo Moscow
FC Baltika Kaliningrad
18:00
Chayka Peschanokopskoye
? - ?
FC Fakel Voronezh
FT
FC Chertanovo Moscow
FC Yenisey Krasnoyarsk
FT
FC Krasnodar-2
FC Luch Vladivostok
FT
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
FC Nizhny Novgorod
FT
FC Rotor
Tekstilshchik Ivanovo
July 16
17:00
Olimp Khimki
? - ?
Pskov 747
18:00
FC Dolgoprudny
? - ?
Zvezda Saint Petersburg
18:00
Znamya
? - ?
Luki-Energiya
18:30
Leningradets
? - ?
Rodina
18:30
Murom
? - ?
Zenit St. Petersburg II
July 17
17:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
? - ?
Kolomna
July 16
16:00
Strogino
? - ?
FC Ryazan
17:00
Ararat Moscow
? - ?
Saturn Ramenskoye
17:00
FC Rotor Volgograd II
? - ?
Kaluga
18:00
Khimik-Arsenal
? - ?
Khimki 2
18:00
Sokol Saratov
? - ?
Dinamo Briansk
18:00
Zorky Krasnogorsk
? - ?
Salyut Belgorod
18:30
Kvant Obninsk
? - ?
Metalurg Lypetsk
13:00
Ural II
? - ?
NoSta
17:00
Lada SOK
? - ?
Akron Tolyatti
17:00
Tyumen
? - ?
KamAZ
17:00
Zvezda Perm
? - ?
FC Chelyabinsk
17:30
Lada Togliati
? - ?
Volga Ulyanovsk
17:30
Zenit Izhevsk
? - ?
FC Ufa II
July 16
17:00
Dinamo Stavropol
? - ?
Inter Cherkessk
17:00
FC Alania Vladikavkaz
? - ?
Legion Dinamo
17:30
FK Makhachkala
? - ?
Spartak Vladikavkaz
17:30
Spartak Nalchik
? - ?
Anzhi Makhachkala
18:00
FC Volgar
? - ?
Urozhay
18:00
Krasnodar 3
? - ?
Biolog Novokubansk
18:00
Mashuk-KMV
? - ?
Druzhba
18:30
Chernomorets Novorossiysk
? - ?
SKA Rostov
July 12
FT
Ural Ekaterinburg
FK Ufa
FT
FC Spartak Moscow
PFC Sochi
July 13
FT
FC Zenit ST Petersburg
FK Tambov
FT
FK Rostov
FC Orenburg
FT
FC Akhmat Grozny
FK Krasnodar
July 14
FT
Samara Kryliya Sovetov
CSKA Moscow
FT
Lokomotiv Moscow
Rubin Kazan
Russia - Cup
May 22
FT
FC Lokomotiv Moscow
Ural
May 28
FT
FC Chita
Irtysh
FT
Sibir Novosibirsk II
Sakhalin
FT
Zenit Irkutsk
Dinamo Barnaul
Russia - Super Cup
July 6
FT
FC Lokomotiv Moscow
Zenit St. Petersburg